• Ana Sayfa
  • Sık Kullanılanlara Ekle
  • Site Haritası
  • İletişim
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • App Store
  • Ufuk 2030 Basın Toplantısı

    Ufuk 2030 Basın Toplantısı

  • TGSD Talks - BES Otomatik Katılım Paneli

    TGSD Talks - BES Otomatik Katılım Paneli

  • 26.10.16 Basın Toplantısı

    26.10.16 Basın Toplantısı

  • Şeref Fayat TOBB Türkiye Hazır Giyim ve Konfeksiyon Meclisi Başkanlığı’na seçildi

    Şeref Fayat TOBB Türkiye Hazır Giyim ve Konfeksiyon Meclisi Başkanlığı’na seçildi

  • T.C. Ekonomi Bakanlığı Sayın Nihat Zeybekçi Ziyareti

    T.C. Ekonomi Bakanlığı Sayın Nihat Zeybekçi Ziyareti

  • T.C. Ekonomi Bakanlığı Sayın Mustafa Elitaş Ziyareti

    T.C. Ekonomi Bakanlığı Sayın Mustafa Elitaş Ziyareti

  • TGSD –  İTÜ  Kariyer Günleri

    TGSD – İTÜ Kariyer Günleri

  • TGSD Happy Hour

    TGSD Happy Hour

  • Boğaziçi Üniversitesi Tekstil ve Hazır Giyim Zirvesi

    Boğaziçi Üniversitesi Tekstil ve Hazır Giyim Zirvesi

  • TGSD - İTÜ Mezuniyet Gecesi Tekne Gezisi

    TGSD - İTÜ Mezuniyet Gecesi Tekne Gezisi

  • İTÜ Fashion Show

    İTÜ Fashion Show

  • TGSD Eski Başkanlarla Kahvaltı

    TGSD Eski Başkanlarla Kahvaltı

Disiplin ve Yüksek İstişare Kurulları

 

20.DÖNEM DİSİPLİN KURULU LİSTESİ

Asil Üyeler Yedek Üyeler
1 AHMET NAKKAŞ 16. DÖNEM BŞK 1 TURAN SARIGÜLLE 10. DÖNEM BŞK
2 HASAN ARAT 7. DÖNEM BŞK 2 NUR GER 9. DÖNEM BŞK
3 İSMET ÖZCAN 11.1 DÖNEM BŞK 3 CEM NEGRİN 17-19/1. DÖNEM BŞK

 

20. DÖNEM YÜKSEK İSTİŞARE KURULU LİSTESİ

1 CEM NEGRİN 17/18/19.1 .DÖNEM BŞK 21 DR.CAN FUAT GÜRLESEL EK.VE STRA. DAN.
2 AHMET NAKKAŞ 16.DÖNEM BŞK 22 UĞUR ÜSTÜNEL TELATEKS
3 AYNUR BEKTAŞ 14.2/15.1 DÖNEM BŞK 23 KAMİL COŞKUN DENİM KUMAŞ
4 UMUT ORAN 13./ 14.1 DÖNEM BŞK 24 MUSTAFA KOÇ KARINCA MÜŞ.
5 BÜLENT ATUK 11.2 DÖNEM BŞK 25 NİLGÜN ÖZDEMİR EKOTEKS
6 İSMET ÖZCAN 11.1 DÖNEM BŞK 26 NUR BAYTOK WERNER
7 TURAN SARIGÜLLE 10. DÖNEM BŞK 27 NURİ ARTOK TENEKS
8 NUR GER 9. DÖNEM BŞK 28 GÜLDEN YILMAZ KOTON
9 MAHMUT ABRA 8.DÖNEM BŞK 29 SUZAN TOPLUSOY ROMAN
10 HASAN ARAT 7. DÖNEM BŞK 30 ŞENOL ŞANKAYA YEŞİM TEKSTİL
11 OSMAN BENZEŞ 6. DÖNEM BŞK 31 ALİ OSMAN KİLİTÇİOĞLU ALTINYILDIZ
12 VEDAT OLCAY 5.2 DÖNEM BŞK 32 RUŞEN DURSUNOĞLU PERA TEKSTİL
13 SELAHATTİN AKDOĞAN 4. DÖNEM BŞK 33 ARİF ÜŞÜMEZ ARTEKS
14 TURGUT ÖZDEŞ 3.DÖNEM BŞK 34 OKYAY MIZRAK AKADEMİ
15 ÖMER ERGÜDER ERBA 35 CEMAL ŞENOĞLU ERCEM TEKSTİL
16 SARUHAN TAN YKM 36 OKAN AKÇAN KAYNAK TEKSTİL
17 NEDİM ÖRÜN ÖRÜNLER TEKSTİL 37 MÜSLİM YILDIZ DİNATEKS
18 TURGUT TOPLUSOY ROMAN 38 DİLEK HANİF DİLEK HANİF MODAEVİ
19 AHMET AKBALIK ÖZAK GLOBAL 39 VİTTORIO ZAGAIA GALATA TAŞIMACILIK
20 PROF.DR.BÜLENT ÖZİPEK İTÜ
TGSD ONUR KURULU
1 MEHMET SALİM KUMBARACI 10 ATAMAN ONAR PORTAŞ GİYİM SAN.TİC.A.Ş.
2 ALEKS KAZANCIYAN AK TEKSTİL DANIŞMANLIK VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ. 11 HAKAN GÜLDAĞ DÜNYA GAZETESİ
3 ALİ OSMAN BOYNER BEYMEN GİYİM SAN.VE TİC.A.Ş 12 ARZU KAPROL MODACI
4 ESAT SİVRİ 13 PROF.DR.EMEL ÖNDER KARAOĞLU İTÜ TEKSTİL TEKNOLOJİLERİ VE TASARIMI FAKÜLTESİ
5 SIDIKA ATALAY FOKS MODA SAN. VE TİC. A.Ş. 14 PROF.DR.YUSUF MENGELOĞLU SABANCI ÜNİVERSİTESİ
6 ENGİN KOYUNCU İSO VAKFI 15 TAHİR GÜRSOY MİTHAT GİYİM A.Ş.
7 ASIM ÖZGÖZÜKARA KOZA YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK 16 ABDULLAH KIĞILI KİĞILI GİYİM A.Ş.
8 MEHMET ŞUHUBİ MNS DANIŞMANLIK HİZMETLERİ 17 MUSTAFA TAVİLOĞLU MUDO A.Ş.
9 GÜVEN OKDAY OKLAR İTH.İHR.LTD.ŞTİ.
Yukarı